Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wójt gminy Grabowo stracił prawo jazdy. Jechał pod wpływem alkoholu

Sąd zdecyduje, jaką karę poniesie wójt gminy Grabowo w powiecie kolneńskim. Jak się dowiedziało Polskie Radio Białystok, Andrzej P. został zatrzymany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (20.09) popołudniu w Stawiskach. Okazało się, że mężczyzna miał prawie pół promila alkoholu w organizmie. To według prawa wykroczenie a nie przestępstwo. Policjanci zatrzymali mu jednak prawo jazdy i skierowali sprawę do sądu.

Wójt Grabowa w rozmowie z naszym reporterem potwierdził, że został zatrzymany i stracił prawo jazdy za kierowanie pod wpływem alkoholu. (pw/zmj)

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę