Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rolnicy znów protestują. Tym razem przed urzędem marszałkowskim

Domagają się powołania niezależnych komisji do szacowania szkód wyrządzanych przez zwierzęta i odwołania ministra rolnictwa Marka Sawickiego. Ponad 100 rolników z województwa podlaskiego protestuje przed urzędem marszałkowskim w Białymstoku. Mają ze sobą m.in. armatkę hukową do odstraszania dzików i transparenty z hasłami, np. "Tępić dzika, nie rolnika".

Protest rozpoczął się od przemówienia szefa rolniczego OPZZ Sławomira Izdebskiego, który skrytykował ministra Sawickiego za niewystarczający - jego zdaniem - odstrzał dzików.

Rolnicy mają pozwolenie na protest przed urzędem przez tydzień. Zajęli tylko kilkanaście miejsc postojowych, więc nie ma utrudnień w ruchu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę