Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Seksafera w Zambrowie zakończyła się - sąd uniewinnił oskarżonych

Trzy różne składy sędziowskie Sądu Okręgowego w Łomży utrzymały w mocy uniewinniające wyroki sądów rejonowych w tzw. zambrowskiej seksaferze. Sześciu mężczyzn z Zambrowa i okolic oskarżonych było w niej o doprowadzenie do obcowania płciowego dwóch nieletnich wychowanek domu dziecka.

Zajmujące się sprawą w pierwszej instancji sądy rejonowe w Zambrowie i w Łomży w trzech rozprawach wydały jednakowe orzeczenia uniewinniając oskarżonych.

Utrzymał je teraz Sąd Okręgowy w Łomży stwierdzając, że nie można mówić o "doprowadzeniu do obcowania", a jedynie o "dopuszczeniu się" czynów seksualnych w zamian za korzyści finansowe. Takie zaś postępowanie, w czasie, kiedy mężczyźni dopuszczali się go nie było karalne w polskim prawie.

Orzeczenia te są już prawomocne.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę