Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

I Biały Rajd – Człowiek Drogą Kościoła

Szkoła Nowej Ewangelizacji im. św. Fidelisa przy Klasztorze Ojców Kapucynów w Łomży organizuje jednodniowy rajd pieszy na trasie Łomża – Drozdowo – Łomża. Rajd pod hasłem „Młodzież w hołdzie Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II” odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia. „Weź instrument ze sobą, dobry humor, wygodne buty i płaszcz przeciwdeszczowy” - namawiają organizatorzy rajdu.

Do udziału w I Białym Rajdzie – organizatorzy namawiają wszystkich. Nie ma ograniczeń wiekowych, ale osoby niepełnoletnie powinny wędrować pod opieką dorosłych lub w grupie zorganizowanych. Zbiórka do wymarszu o godz. 8.30 na muszki koncertowej przy ul. Kapucyńskiej, planowany powrót około godz. 19.00.
Prowiant i napoje – w tym i kiełbasę na ognisko - uczestnicy Rajdu zapewniają sobie sami.

Bliższych informacji o Rajdzie udzielają Jolanta Tarnowska tel. 600853936 i Ewa Napiórkowska tel. 0501133377.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę