Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Kolejne rolnicze blokady na DK 8 i DK 66

Rolnicy zapowiadają na wtorek (3.3) dwie blokady w naszym regionie. Największe utrudnienia mogą być na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Sikory-Pawłowięta, między Jeżewem a Zambrowem.

Samochody osobowe i ciężarowe będą kierowane na objazdy przez Wiznę i Piątnicę do Łomży i dalej do Zambrowa. Protest ma rozpocząć się o 9:00 i potrwać do 15:00. 

Kolejna blokada planowana jest w Wysokiem Mazowieckiem na drodze krajowej nr 66. Około 10:00 rolnicy mają się zebrać na ulicy Zambrowskiej w rejonie skrzyżowania z Ogrodową. Do centrum miasta będzie można dojechać ulicami Przechodnią, Żwirki i Wigury lub Białostocką.

Kierowcy ciężarówek będą mogli ominąć blokadę jadąc przez Bielsk Podlaski, Brańsk, Łapy, Wysokie Mazowieckie do Zambrowa. Utrudnienia w tym miejscu mają potrwać do 15:00.

Rolnicy domagają się wyższych odszkodowań za straty w uprawach powodowane przez dziki oraz przywrócenia opłacalności produkcji mleka i mięsa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę