Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Pierniczki z okazji walentynek rozdaje pasażerom MPK

Walentynkowe atrakcje dla mieszkańców Łomży przygotowało Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji. W autobusach można m.in. dostać specjalnie upieczone na tę okoliczność pierniki. Przygotowała je Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości.

Zaplanowano też występy muzyczne przygotowane przez Stowarzyszenie Ludzi Aktywnie Naznaczonych Ty i Ja. To specjalny program liryczny o tematyce miłosnej.

Poza tym Ratownicy z Grupy Nadzieja zmierzą ciśnienie - bo w święto zakochanych trzeba dbać o serce. Wszystko odbywa się w autobusie o numerze bocznym 193, który jeździ na liniach 8 i 10.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę