Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@
Źródło: www.lks.lomza.tk

Ze święconką do Wysokiego Mazowiecka

Z opóźnieniem na wszystkich stadionach wystartuje runda wiosenna 3 ligi. Głównym sprawca tego zamieszania była niewątpliwie niesprzyjająca pogoda, która uniemożliwiła nawet rozgrywanie wielu spotkań sparingowych. Jak mówi jednak stare przysłowie "co się odwlecze, to nie uciecze".

Dzięki tym wszystkim wydarzeniom ŁKS, który wzmocnił się ośmioma nowymi zawodnikami (Rafał Bałecki - RKS Radomsko, Chioma Chimezie - Unia Skierniewice, Robert Stachura - Widzew Łódź, Mariusz Stawarz - Korona Kielce, Łukasz Tyczkowski - Jagiellonia Białystok, Tomasz Wołczyk - Jagiellonia Białystok, Grzegorz Zawłocki - Orzeł Kolno oraz Marcin Grabowski - Žalgiris Wilno) rozegra swój pierwszy mecz na wyjeździe z zespołem Ruchu Wysokie Mazowieckie.
Najbliższy przeciwnik łomżyńskiej jedenastki po rundzie jesiennej zajmuje odległe, 13 miejsce w tabeli zdobywając 15 punktów (4 zwycięstwa, 3 remisy, 8 porażek). Dla porównania ŁKS na jesieni zdobył 26 punktów i z tym dorobkiem zajmuje aktualnie 4 miejsce tracąc do lidera 3 punkty. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem podopiecznych Tadeusza Gaszyńskiego 1-0 (jedyną bramkę strzelił Rafał Boguski).
Czy derby województwa podlaskiego w 3 lidze zakończą się podobnym wynikiem ? A może Ruch wykorzysta atut własnego boiska do rewanżu ? O tym przekonamy się już 26 marca o godzinie 12:00 przybywając na stadion przy ulicy 1 Maja 14 w Wysokiem Mazowieckiem.

Kibice ŁKS organizują wyjazd na mecz Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS Łomża. Zbiórka odbędzie się w sobotę, 26 marca o godz. 10:30 na Placu Niepodległości (dawny dworzec PKS). Koszt przejazdu w obie strony to 7 zł. Obecność wszystkich kibiców ŁKS-u OBOWIĄZKOWA!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę