Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nauka w Łomży praktyki w Wielkiej Brytanii

Główne zdjęcie
Na zdjęciu przedstawiciel firmy p. Jacek Grzelak, dyrekcja szkoły p. dyr. A. Chojak i p. Paweł Piwowarski oraz kierownik praktyk w Wecie p. Marta Jankowska, PLW p. Marian Czerski i p. Emilian Kudyba

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów XXI wieku, Zespół Szkół Weterynaryjnych poszerza ofertę szkoły o staże dla absolwentów kształcących się w kierunku technik weterynarii – przekazuje Magdalena Budziszewska z łomżyńskiej Wety. - Dzięki pomocy Powiatowego Lekarza Weterynarii Mariana Czerskiego oraz jego zastępcy Emiliana Kudyby 25 listopada sfinalizowane zostały rozmowy dotyczące pracy w Wielkiej Brytanii dla uczniów kończących naszą szkołę z tytułem technik weterynarii.

Łomżyńska Weta nawiązała współpracę z angielską firmą  Eville and Jones w Leeds. Firma ta będzie pośredniczyć w poszukiwaniu pracy w zawodzie technik weterynarii w przedsiębiorstwach jej podległych. Do projektu zakwalifikowani zostaną uczniowie klas IV w tym roku szkolnym lub ci, którzy wcześniej ukończyli Wetę na kierunku technik weterynarii.
Kurs przygotowawczy poszerzający wiedzę zdobytą w naszej szkole o wiadomości i umiejętności pozaprogramowe przed wyjazdem do Wlk. Brytanii odbędzie się w ZSWiO Nr 7 w Łomży.

Z danych dostępnych na portalu EURES wynika, że najwięcej ofert pracy w zawodzie technik weterynarii znajduje się właśnie w Wielkiej Brytanii. W związku z tym działania łomżyńskiej Wety przy współpracy Powiatowego Lekarza Weterynarii są pierwszym krokiem polskich techników weterynarii na rynek brytyjski.
Bliższych informacji na ten temat udziela dyrekcja szkoły. Jednocześnie informujemy, że także lekarze weterynarii zainteresowani pracą w Wielkiej Brytanii mogą się kontaktować ze szkołą.

http://www.eandj.co.uk/contacts-map - adres strony internetowej firmy w Wielkiej Brytanii


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę