Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejnego zwlekania nie będzie – piłkarska liga startuje sobotę

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej zdecydował, że nie będzie przekładał następnej kolejki spotkań III ligi piłki nożnej. Mimo, że zima jeszcze na dobre nie odpuściła piłkarze w ten weekend wybiegną na boiska. ŁKS Łomża pierwszy z 15. wiosennych spotkań rozegra w sobotę na wyjeździe w Wysokim Mazowieckim.

MZPN ze względu na przedłużając się zimę przełożył dwie pierwsze wiosenne kolejki spotkań III ligi piłki nożnej. Niestety zima w tym czasie nie ustąpiła. We wtorek zebrało się Prezydium Zarządu MZPN by zastanowić się czy nie jest koniecznym przesunięcie jeszcze jednej kolejki spotkań. Po naradzie ustalono jednak, że kolejnego zwlekania nie będzie i że w ten świąteczny weekend rozgrywki ligowe wreszcie się rozpoczną.

ŁKS Łomża, który po „jesieni” jest na czwartej pozycji w tabeli rozgrywek III ligi mazowieckiej, pierwszy mecz inaugurujący wiosenne rozgrywki zagra w sobotę 26 marca w Wysokim Mazowieckim. Przeciwnikiem ŁKS-u będzie tamtejsza Mlekovita. Początek spotkania o 12.00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę