Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Biskup pobłogosławił łomżyńską „jedenastkę”

Główne zdjęcie
bp Stanisław Stefanek
z zawodnikami ŁKS Łomża

„Niech Bóg błogosławi Wam i Waszym rodzinom” - tak biskup łomżyński Stanisław Stefanek zakończył piątkowe spotkanie z piłkarzami ŁKS Łomża. Wieczorem w siedzibie ŁKS-u, przez niemal dwie godziny pasterz diecezji rozmawiał z zawodnikami Łomżyńskiego Klubu Sportowego, trenerem drużyny i działaczami klubu.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy zawodników i działaczy klubu. To oni chcieli aby tuż przed rozpoczęciem wiosennej rundy rozgrywek III ligi piłki nożnej biskupa Stanisława Stefanek pobłogosławił im. Na samym początku spotkania biskup otrzymał od nich szalik ŁKS-u i karnet na wszystkie ligowe mecze rozgrywane wiosną na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży.

W trakcie niemal dwugodzinnego spotkania rozmawiano o drużynie, o jej dotychczasowych sukcesach i planach klubu na przyszłość Biskupa wypytywał trenera łomżyńskiej jedenastki Tadeusza Gaszyńskiego jaki cel postawił przed zespołem w zbliżających się rozgrywkach.. Odpowiadając na to pytanie Gaszyński powiedział, że po cichu liczy na awans ŁKS-u do II ligi.

Przedstawiając biskupowi, po kolei, wszystkich swoich zawodników trener Gaszyński podkreślał, że wiąże z nimi duże nadzieje i liczy, że wiosna zagrają jeszcze lepiej niż jesienią. Biskup Stanisław Stefanek wymienił po kilka sów z każdym łomżyńskim piłkarzem, wypytywał skąd przyjechali, jak długo grają w piłkę... Powiedział też, że chciałby wraz z całym zespołem spotkać się łomżyńskiej katedrze, by tam Mszą Świętą zainaugurować piłkarskie rozgrywki. Termin tej inauguracji ma zostać ustalony niebawem. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę