Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

„Jan Paweł II w oczach dziecka” z Łomży

Główne zdjęcie
Nagrodzona praca Agnieszki Żyjewskiej

Agnieszka Żyjewska, uczennica klasy III c Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym „Jan Paweł II w oczach dziecka”. Była to już 9. edycja ogólnopolskiego konkursu organizowanego przy okazji obchody Dnia Papieskiego. W tym roku do organizatorów wpłynęło 3148 prac z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych.

Konkurs organizuje Muzeum w Bielsku Podlaskim, które jest oddziałem Muzeum Podlaskiego w Białymstoku. Pracownicy muzeum mówią, że ogrom pracy, jaką wkładają każdego roku w organizację konkursu, rekompensuje odzew ze strony uczestników. Corocznie kilka tysięcy prac utwierdza pracowników muzeum w przekonaniu, że podążają właściwą drogą – drogą nauczania Jana Pawła II. Z haseł wszystkich dotychczasowych Dni Papieskich i prac uczestników wszystkich edycji konkursu kreśli się piękne świadectwo życia i nauczania Ojca Świętego.

Praca Agnieszki Żyjewskiej zdobyła nagrodę w kategorii szkoły gimnazjalne  i ponadgimnazjalne. , To już kolejna nagroda zdobyta w tym roku przez uczennicę klasy III c Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży. Wcześniej doceniono jest autoportret i prace wysłana na konkurs „Morski świat przyszłości”. Dodajmy, że opiekę nad utalentowaną gimnazjalistką sprawuje Krystyna Kamińska nauczycielka plastyki z „jedynki”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę