Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

101 stypendystów

Po 80 złotych uczniowie podstawówek, 120 zł - gimnazjum, a 180 zł - szkół ponadgimnazjalnych. Takie pieniądze co miesiąc z kasy miasta będą otrzymywać najlepsi uczniowie Łomży. Prezydent podpisał zarządzenie przyznające 87 młodym łomżanom stypendia za szczególne osiągnięcia naukowe. Będą też stypendia dla 14. najlepszych sportowców - po 110 złotych miesięcznie niezależnie od szkoły w jakiej się uczą.

Stypendium Prezydenta Miasta jest dorocznym, przyznawany już po raz 11. wyróżnieniem  za trud i ciężką pracę oraz bardzo dobre wyniki w nauce, a także - wyrazem uznania za godne reprezentowanie szkoły i miasta. Zgodnie z regulaminem stypendystami Prezydenta Łomży mogli zostać uczniowie szkół lub absolwenci – studenci I roku, którzy uzyskali w minionym roku minimum bardzo dobrą ocenę z zachowania, wykazali się nienaganną postawą i mieli znaczące osiągnięcia naukowe – średnia co najmniej 5,0 w przypadku szkół ponadgimnazjalnych. W przypadku sportowców starać o nie mogli się ci który zajęli medalowe miejsce na szczeblu ogólnopolskim lub startowali w międzynarodowych zawodach. 
Teraz każdy ze 101 nagrodzonych nim uczniów przez 10 miesięcy będzie otrzymywał z kasy miasta – w zależności od etapu edukacji - od 80 do 180 złotych. Kwoty stypendiów nie zmieniają się od kilku lat. 
W załączniku publikujemy listę osób nagrodzonych stypenidami za osiagnięcia w roku szkolnych 2013/2014.

Załączniki

cz
wt, 07 października 2014 11:16
Data ostatniej edycji: wt, 07 października 2014 11:21:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę