Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

„Weta” szykuje się na 65 lat!

„Z przeszłości przyszłość” to hasło przypadającego w przyszłym roku jubileuszu 65-lecia łomżyńskiej „Wety”, czyli dziś Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży. W szkole już rozpoczęto przygotowania do tego wydarzenia. Szkoła apeluje do jej absolwentów aby zechcieli podzielić się wspomnieniami, zachowanymi fotografiami i pamiątkami z lat szkolnych.

Historycznym początkiem „Wety” było dwuletnie Liceum Weterynaryjne II stopnia, które powstało na podstawie Zarządzenia Ministra Rolnictwa i Reform Rolnych z 28 czerwca 1950 roku. Rok później przekształcono je w dwuletnie Państwowe Technikum Weterynaryjne, a pierwszych 32  absolwentów łomżyńskiej „Wety” ukończyło szkołę w 1952 roku. Później wielokrotnie jeszcze zmieniała nazwy, ale zawsze była szkołą weterynaryjną. Teraz, w związku ze zbliżającą się już 65-rocznicą powstania postanowiono w sposób szczególny przygotować się do jubileuszu. 
- Pamiętając o tym, że „potrzebujemy czasu, by marzyć; czasu, by wspominać”, zwracamy się do naszych absolwentów, których sylwetki wpisują się w naczelne hasło tych obchodów, aby podarowali nam swój cenny czas i razem z nami powspominali lata spędzone w szkole – zwraca się  społeczność ZSWiO Nr 7 w Łomży w apelu do absolwentów szkoły. - Zależy nam, abyście, Drodzy Absolwenci, podzielili się wspomnieniami, opowiedzieli o swoich pasjach, sukcesach, byście kolejny raz zasiedli w szkolnych ławach i powrócili „w zaczarowanych marzeń świat”, bo przecież wrażliwość człowieka kształtuje szkoła średnia. „Weta” wykuła Wasze charaktery i osobowości, nauczyła jak  być kreatywnymi ludźmi i mierzyć wysoko, sprawiła, że staliście się „cząstką w zespole”, cząstką, która na zawsze zapisała się na kartach historii  Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę