Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zambrów. Pożar w bloku - konieczna była ewakuacja

Nieprzespaną noc mają za sobą mieszkańcy jednego z bloków w Zambrowie. W budynku przy Grunwaldzkiej 13 wybuchł pożar. Trzeba było ewakuować wszystkich mieszkańców. Paliło się mieszkanie na III piętrze, ogień wydostawał się już na klatkę. Strażacy ewakuowali z bloku 23 osoby.

Nie wszyscy po akcji mogli wrócić do swoich mieszkań. Oprócz mężczyzny, u którego się paliło, to również mieszkająca piętro niżej kobieta. Obojgu miasto zapewniło lokale zastępcze.

Przyczyną pożaru były prawdopodobnie pozostawiony na kuchence gazowej garnek z frytkami. Mężczyzna zapomniał o tym i zasnął. Z objawami podtrucia czadem trafił do szpitala.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę