Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wypadek na spływie na Narwi

Policja i straż poszukują kajakarza, który zaginął na Narwi. To uczestnik spływu. Grupa osób zamierzała pokonać 11 kajakami duży spiętrzony jaz w Pańkach koło Choroszczy. Okoliczni mieszkańcy ostrzegali przed taką próbą. Zawsze kajakarze przenosili sprzęt w tym miejscu.

Już pierwszy z kajaków wywrócił się na spadzie i dwóch mężczyzn wpadło do wody. Pozostali widząc co się dzieje zrezygnowali z przepłynięcia jazu. 32-letniego mieszkańca Białegostoku - strażakom i mieszkańcom - udało się wydobyć z rzeki. Po reanimacji został odwieziony helikopterem do szpitala. 29-letniego mieszkańca Moniek do tej pory nie odnaleziono.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę