Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Ruszyły przygotowania czwartoligowców do sezonu

Czołowe drużyny czwartoligowe budzą się powoli z zimowego letargu. Zmiany szykują się u lidera ŁKS-u Łomża oraz w Wigrach. W prawie takim samym składzie, jak w rundzie jesiennej, zagra natomiast Hetman i Tur

(...)Napastnik ze wschodu

Zmiany szykują się również w ŁKS-ie Łomża. Od jakiegoś czasu sporo spekulowano o zainteresowaniu lidera czwartej ligi utalentowanym bramkarzem augustowskiej Sparty - Karolem Salikiem.

- Z samym piłkarzem doszliśmy do porozumienia, została nam kwestia załatwienia formalności z jego klubem - tłumaczy Tadeusz Gaszyński, trener ŁKS-u. - Nasz skład nie będzie za bardzo różnił się od występującego w rundzie jesiennej. Ale brak Andrzeja Sazonowicza zmusił nas do poszukiwań napastnika.

Łomżyński klub chciałby pozyskać do linii ataku zawodnika zza wschodniej granicy. Kandydatów jest dwóch: jeden pochodzi z Białorusi, drugi z Litwy.

- Obu zaprosiliśmy na kilkudniowe testy, w trakcie których zagrają w dwóch lub trzech sparingach - dodaje trener Gaszyński. - W ten sposób sprawdzimy ich przydatność. Ten, który wypadnie lepiej, zostanie oczywiście w ŁKS-ie.

Łomżanie rozpoczęli treningi od wtorku. Już w niedzielę wezmą udział w turnieju halowym zorganizowanym z okazji zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W hali SP 9 w Łomży oprócz drużyny Gaszyńskiego zagrają m.in.: Mlekovita i Warmia. Z kolei 21 stycznia ełkaesiacy - co jest ewenementem w podlaskiej czwartej lidze - wyjadą na zgrupowanie w górach, które ma jeszcze lepiej przygotować drużynę do walki o trzecią ligę. Po powrocie pierwszą grę kontrolną rozegrają z Warmią.(...)"

źródło: gazeta.pl

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę