Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Łomżyńskie Betlejem

Już po raz trzeci Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, z okazji świąt Bożego Narodzenia wydał karty świąteczne. Było to możliwe wyłącznie dzięki znakomitej współpracy z art. plast. Teresą Adamowską, która nieodpłatnie wykonała projekty.

Już po raz trzeci Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, z okazji świąt Bożego Narodzenia wydał karty świąteczne. Było to możliwe wyłącznie dzięki znakomitej współpracy z art. plast. Teresą Adamowską, która nieodpłatnie wykonała projekty tych unikalnych, bardzo lokalnych, prawdziwie łomżyńskich arcydziełek oraz drukarnią Scan Com, która także z własnej inicjatywy zrezygnowała z dochodu. Sądzimy, jak z pewnością większość łomżyniaków, że znad Narwi do innych miejscowości w Polsce a także w świat powinny wychodzić kartki bardzo „nasze”, bardzo swojskie, łomżyńskie. Bez trudu można je kupić w siedzibie ZG TPZŁ (ul. Polowa 22, tel. (86) 216 28 33) lub w urzędach pocztowych, niektórych księgarniach i kioskach. W razie potrzeby dostarczymy kartki pod wskazany adres. Każda kartka zawiera bożonarodzeniowe łomżyńskie refleksje poetyckie. Zainteresowanym jesteśmy w stanie bezpłatnie wydrukować nawet ustaloną treść życzeń. Wesołych Świąt z Betlejem Łomżyńskim!

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę