Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wakacyjny kurs angielskiego za darmo

Nietypową wakacyjną ofertę dla dzieci i młodzieży z Łomży przygotowała szkoła językowa Linguo. Przez sześć kolejnych tygodni chce uczyć języka angielskiego zupełnie za darmo. Lekcje mają wystartować w przyszły poniedziałek. Teraz ruszyły zapisy. Kurs obejmie około 30 dzieci w wieku od 9 do 15 lat. - Chcemy je przede wszystkim nauczyć mówić po angielsku – podkreśla Joanna Bacisz z Linguo. - Po naszych zajęciach na pewno lepiej odnajdą się na lekcjach w szkole.

Wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Łomżyńskiej szkoły językowej Linguo będzie odbywał się w okresie od 14 lipca do 22 sierpnia w siedzibie szkoły przy Alei Piłsudskiego 95. Planowane są po dwa godzinne spotkania tygodniowo w prawdopodobnie trzech grupach wiekowych. 
- Program zajęć realizowany będzie  w oparciu o metodę Direct – mówi Joanna Bacisz. - Podczas zajęć kursanci zapoznają się z podstawowymi zwrotami w języku angielskim, zasadami pisowni oraz gramatyki. Ze względu na wakacyjny charakter kursu będzie on urozmaicony poprzez gry i zabawy edukacyjne. 

Kurs dla uczestników jest całkowicie bezpłatny, bo koszty jego przeprowadzenia wzięła na siebie szkoła  Linguo. Osoby zainteresowane udziałem w nim dzieci powinny zgłaszać się do siedziby szkoły (Al. Piłsudskiego 95). Można tez kontaktować się telefonicznie pod numer 600708201.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę