Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Cennik miejskich żłobków

Złotówkę za godzinę pobytu i maksymalnie 7 złotych dziennie za wyżywienie – to proponowane ceny w dwóch miejskich żłobkach, które od 1 września zaczną działać w Łomży. Duże rodziny zapłacić mają o połowę mniej. Projekt uchwały z cennikiem do zatwierdzenia trafi na jutrzejszą sesję Rady Miasta.

Żłobki powstają przy dwóch miejskich przedszkolach – przy Publicznym Przedszkolu Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Spółdzielczej 8 oraz przy Publicznym Przedszkolu Nr 8 przy ul. Studenckiej 13. W sumie miejsca w nich znajdzie 53 maluchów. Przyjmowane mają być dzieci od 20 tygodnia do 3 roku życia z terenu całego miasta. Zapisy mają być prowadzone przez cały rok, a dzieci będą przyjmowane w miarę wystąpienia wolnych miejsc. 

Żłobki w Łomży powstają przy wsparciu środkami z budżetu państwa w ramach programu „Maluch 2014”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę