Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nie chciały pogadać...

Niecodzienni goście odwiedzili 16 listopada łomżyńskie studio Radia Białystok...

Niecodzienni goście odwiedzili 16 listopada łomżyńskie studio Radia Białystok przy ul. Sadowej 8. Cztery dorodne pawie, stukaniem dziobów w przeszklone drzwi domagały się wpuszczenia do środka. Kiedy klamka zapadła, ptaki majestatycznym krokiem weszły do środka i natychmiast dało się zauważyć zadowolenie na ich ozdobionych czubami obliczach. Zaczęliśmy zastanawiać się: skąd się nagle tu wzięły. Przecież ani w Łomży, ani w okolicy nie było dotąd hodowli tych królewskich ptaków. Zdziwiony był także oficer dyżurny policji, którego telefonicznie pytaliśmy czy ktoś nie poszukiwał zaginionych pawi? Kilka dni wcześniej wprawdzie wyjechał z Łomży cyrk, ale tam przecież pawi nie było. Tymczasem ptaki podskubywały niemrawo rozsypaną im bułkę, ale najwyraźniej ani głodne, ani rozmowne nie były. Do mikrofonu nie wydały najmniejszego nawet jęku. Kiedy chciałem telefonować już do Północno-Podlaskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków, by zainteresowało się moimi gośćmi i zechciało je np. przenocować, pojawili się właściciele. Okazało się, że te piękne ptaki od niedawna są mieszkańcami ogrodu przy Kurii Biskupiej. Mam nadzieję, że ich wizyta w naszym studiu okaże się dla nas szczęśliwa, bo paw jedynie w teatrze przynosi nieszczęście. I zapewniamy, że nasze drzwizawsze dla nich będą otwarte, zwłaszcza jak zdecydują się na jakiekolwiek nagranie. Przeciez to tylko ryby głosu nie mają.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę