Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek - dwie osoby nie żyją

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 61. Dwie osoby, które jechały osobówką zginęły na miejscu. W pobliżu wsi Stare Guty pod Szczuczynem samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Policji nie udało się zidentyfikować, kim są. Z dokumentów wynika, ze najprawdopodobniej to Polacy. Kierowca TIR-a trafił do szpitala.

Samochód osobowy zarejestrowany był w Anglii - miał kierownicę po prawej stronie. Na razie nie wiadomo, czy mogło to być przyczyną wypadku.

Osobowy Mercedes z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Niewykluczone, że kierowca chciał sprawdzić, czy nic nie nadjeżdża z naprzeciwka, żeby wyprzedzić jadącą przed nim ciężarówkę. Wtedy doszło do zderzenia. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez 5 godzin.

 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę