Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Otwarcie miejskiej plaży dopiero pod koniec czerwca

Plaża miejska w Łomży będzie oficjalnie otwarta dopiero za ponad dwa tygodnie. Do tego czasu kąpieliska nie będą pilnowali ratownicy. Jak tłumaczy Łukasz Czech z biura prasowego łomżyńskiego Urzędu Miasta ogłoszony został specjalny konkurs na obsługę plaży. Zgłosiło się do niego tylko Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Plaża będzie otwarta od 27 czerwca do 3 września.

Mimo tego, że plaża nie jest nadzorowana przez ratowników, korzystają z niej setki mieszkańców miasta. Urzędnicy tłumaczą, że wcześniej nie da się otworzyć kąpieliska, dlatego, że większość pracujących na plaży ratowników to uczniowie.

Poza tym, teren musi być suchy, żeby mógł tam wjechać ciężki sprzęt, który ustawi kontenery dla ratowników, a także toalety i przebieralnie.

Na obsługę plaży miejskiej w budżecie Łomży przeznaczone są 64 tysiące złotych.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę