Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Hodyszewskie Dni Gimnazjalistów

Musieli pokonać pieszo dwunastokilometrową trasę, a po drodze rozwikłać kryminalną zagadkę - w gminie Nowe Piekuty po raz 11. zorganizowano Dni Gimnazjalistów. Bierze w nich udział kilkuset uczniów.

Start był sprzed sanktuarium w Hodyszewie, gdzie uczniowie rozpoczęli dwudniową imprezę mszą sprawowaną przez biskupa Janusza Stepnowskiego. Stamtąd kilkoma różnymi trasami szesnaście grup reprezentujących gimnazja z całego Podlasia wyruszyło do Zespołu Szkół w Nowych Piekutach. Po drodze mieli do wykonania kilka zadań, za które zdobywali punkty. Pierwszy dzień Dni Gimnazjalistów zakończy dyskoteka.

Dzień drugi to warsztaty i spotkania z interesującymi ludźmi. Mottem Hodyszewskich Dni Gimnazjalistów są słowa św. Jana Pawła II: "Jesteście przyszłością świata".

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę