Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 18 października 2021 napisz DONOS@

Terminarz III ligi rundy jesiennej sezonu 2004/2005 - wyniki spotkań

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia:
Legionovia Legionowo - Stal Głowno
Warmia i Mazury Olsztyn - Warmia Grajewo
Okęcie Warszawa - Znicz Pruszków
Mazowsze Grójec - Pelikan Łowicz
Gwardia Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Ceramika Paradyż - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ŁKS Łomża - Unia Skierniewice
Legia II Warszawa - MG MZKS Kozienice

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia:
Stal Głowno - MG MZKS Kozienice
Unia Skierniewice - Legia II Warszawa
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS Łomża
Ruch Wysokie Mazowieckie - Ceramika Paradyż
Pelikan Łowicz - Gwardia Warszawa
Znicz Pruszków - Mazowsze Grójec
Warmia Grajewo - Okęcie Warszawa
Legionovia Legionowo - Warmia i Mazury Olsztyn

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia:
Warmia i Mazury Olsztyn - Stal Głowno
Okęcie Warszawa - Legionovia Legionowo
Mazowsze Grójec - Warmia Grajewo
Gwardia Warszawa - Znicz Pruszków
Ceramika Paradyż - Pelikan Łowicz
ŁKS Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie
Legia II Warszawa - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MG MZKS Kozienice - Unia Skierniewice

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia:
Stal Głowno - Unia Skierniewice
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MG MZKS Kozienice
Ruch Wysokie Mazowieckie - Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz - ŁKS Łomża
Znicz Pruszków - Ceramika Paradyż
Warmia Grajewo - Gwardia Warszawa
Legionovia Legionowo - Mazowsze Grójec
Warmia i Mazury Olsztyn - Okęcie Warszawa

Kolejka 5 - 4-5 września:
Okęcie Warszawa - Stal Głowno
Mazowsze Grójec - Warmia i Mazury Olsztyn
Gwardia Warszawa - Legionovia Legionowo
Ceramika Paradyż - Warmia Grajewo
ŁKS Łomża - Znicz Pruszków
Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz
MG MZKS Kozienice - Ruch Wysokie Mazowieckie
Unia Skierniewice - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Kolejka 6 - 11-12 września:
Stal Głowno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Ruch Wysokie Mazowieckie - Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz - MG MZKS Kozienice
Znicz Pruszków - Legia II Warszawa
Warmia Grajewo - ŁKS Łomża
Legionovia Legionowo - Ceramika Paradyż
Warmia i Mazury Olsztyn - Gwardia Warszawa
Okęcie Warszawa - Mazowsze Grójec

Kolejka 7 - 18-19 września:
Mazowsze Grójec - Stal Głowno
Gwardia Warszawa - Okęcie Warszawa
Ceramika Paradyż - Warmia i Mazury Olsztyn
ŁKS Łomża - Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa - Warmia Grajewo
MG MZKS Kozienice - Znicz Pruszków
Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ruch Wysokie Mazowieckie

Kolejka 8 - 25-26 września:
Stal Głowno - Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Znicz Pruszków - Unia Skierniewice
Warmia Grajewo - MG MZKS Kozienice
Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa
Warmia i Mazury Olsztyn - ŁKS Łomża
Okęcie Warszawa - Ceramika Paradyż
Mazowsze Grójec - Gwardia Warszawa

Kolejka 9 - 2-3 października:
Gwardia Warszawa - Stal Głowno
Ceramika Paradyż - Mazowsze Grójec
ŁKS Łomża - Okęcie Warszawa
Legia II Warszawa - Warmia i Mazury Olsztyn
MG MZKS Kozienice - Legionovia Legionowo
Unia Skierniewice - Warmia Grajewo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Znicz Pruszków
Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz

Kolejka 10 - 9-10 października:
Stal Głowno - Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków - Ruch Wysokie Mazowieckie
Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Legionovia Legionowo - Unia Skierniewice
Warmia i Mazury Olsztyn - MG MZKS Kozienice
Okęcie Warszawa - Legia II Warszawa
Mazowsze Grójec - ŁKS Łomża
Gwardia Warszawa - Ceramika Paradyż

Kolejka 11 - 16-17 października:
Ceramika Paradyż - Stal Głowno
ŁKS Łomża - Gwardia Warszawa
Legia II Warszawa - Mazowsze Grójec
MG MZKS Kozienice - Okęcie Warszawa
Unia Skierniewice - Warmia i Mazury Olsztyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia Grajewo
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków

Kolejka 12 - 23-24 października:
Stal Głowno - Znicz Pruszków
Warmia Grajewo - Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo - Ruch Wysokie Mazowieckie
Warmia i Mazury Olsztyn - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Okęcie Warszawa - Unia Skierniewice
Mazowsze Grójec - MG MZKS Kozienice
Gwardia Warszawa - Legia II Warszawa
Ceramika Paradyż - ŁKS Łomża

Kolejka 13 - 30-31 października:
ŁKS Łomża - Stal Głowno
Legia II Warszawa - Ceramika Paradyż
MG MZKS Kozienice - Gwardia Warszawa
Unia Skierniewice - Mazowsze Grójec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Okęcie Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Warmia i Mazury Olsztyn
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków - Warmia Grajewo

Kolejka 14 - 6-7 listopada:
Stal Głowno - Warmia Grajewo
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
Warmia i Mazury Olsztyn - Pelikan Łowicz
Okęcie Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Mazowsze Grójec - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Gwardia Warszawa - Unia Skierniewice
Ceramika Paradyż - MG MZKS Kozienice
ŁKS Łomża - Legia II Warszawa

Kolejka 15 - 13-14 listopada:
Legia II Warszawa - Stal Głowno
MG MZKS Kozienice - ŁKS Łomża
Unia Skierniewice - Ceramika Paradyż
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Gwardia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie - Mazowsze Grójec
Pelikan Łowicz - Okęcie Warszawa
Znicz Pruszków - Warmia i Mazury Olsztyn
Warmia Grajewo - Legionovia Legionowo

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę