Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Droga krzyżowa ulicami miasta

W piątek (18.04) o 20:00 rozpocznie się Łomżyńska Droga Krzyżowa, która prowadzić będzie ulicami starej części miasta. Jej organizatorami są Bracia Mniejsi Kapucyni, którzy w tym roku obchodzą 250. rocznicę funkcjonowania swojego zakonu w Łomży.

Rozważania przy kolejnych stacjach tej oryginalnej Drogi Krzyżowej będą miały monologów teatralnych na temat dylematów życiowych i wyborów współczesnego człowieka. Będą im towarzyszyły nagrania fragmentów kazań Jana Pawła II.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę