Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

INFOTEST 2014 wystartował

Pobudzanie do twórczego myślenia oraz rozwijanie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu to jeden z celów konkursu informatycznego INFOTEST 2014. Konkurs organizowany jest przez Instytut Informatyki i Automatyki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, a wystartować w nim mogą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z miasta i regionu. Na najlepszych czekają cenne nagrody.

Dziś (w poniedziałek, 31 marca)  odbywa się pierwszy etap INFOTEST-u, który przebiega w szkole macierzystej uczniów biorących udział w Konkursie Informatycznym. Od godz. 8 rano do 16.00 na stronie internetowej udostępnione są  http://infotest.pwsip.edu.pl zadania w postaci testu elektronicznego. Na ich rozwiązanie uczniowie, pod opieką nauczyciela, mają 45 minut. Do kolejnego etapu konkursu przejdą tylko ci, którzy zdobyli co najmniej 80% punktów. To oni spotkają się już osobiście 11 kwietnia w siedzibie PWSIiP w Łomży, gdzie rozpoczną rozwiązywanie zadań drugiego etapu. Tym razem na rozwiązanie zadań będzie 60 minut. Po przeprowadzonych eliminacjach specjalna Komisja konkursowa wyłoni trzy najlepsze wyniki. To ich autorzy otrzymają nagrody fundowane przez sponsorów, którymi są największe firmy informatyczne z Łomży ze spółką Novum na czele. Honorowy patronat nad konkursem objął prezydent Łomży oraz łomżyński oddział Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę