Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

IV liga piłki nożnej - runda jesienna 2001/2002

1 kolejka - 11/12 sierpnia 2001

Warmia Grajewo - Pogoń Łapy 4:0
Supraślanka Supraśl - Włókniarz Białystok 3:0
Panorama Mielnik - KS Stawiski 4:1
Jagiellonia II Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0
LZS Narewka - ŁKS Łomża 0:3
Olimpia Zambrów - Sokół Sokółka 5:0
Sparta Augustów - Cresovia Siemiatycze 7:0
Pomorzanka Sejny - Orzeł Kolno 1:1

2 kolejka - 15 sierpnia 2001 (środa)

Cresovia Siemiatycze - KS Stawiski 1:4
ŁKS Łomża - Warmia Grajewo 1:3
Ruch Wysokie Mazowieckie - LZS Narewka 6:1
Włókniarz Białystok - Jagiellonia II Białystok 1:2
Orzeł Kolno - Supraślanka Supraśl 1:1
Panorama Mielnik - Pomorzanka Sejny 0:1
Sokół Sokółka - Sparta Augustów 2:1
Pogoń Łapy - Olimpia Zambrów 2:3

3 kolejka 19/20 sierpnia 2001r.

Cresovia Siemiatycze - Sokół Sokółka 0:6 (0:1)
Supraślanka Supraśl - Panorama Mielnik 2:0 (1:0)
Pomorzanka Sejny - KS Stawiski 2:0 (1:0)
Olimpia Zambrów - ŁKS Łomża 0:2 (0:0)
Sparta Augustów - Pogoń Łapy 4:3 (0:1)
Warmia Grajewo - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0 (1:0)
LZS Narewka - Włókniarz Białystok 2:0 (2:0)
Jagiellonia II Białystok - Orzeł Kolno 0:0

4 kolejka - 25/26 sierpnia 2001

Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Zambrów 0:1 (0:1)
ŁKS Łomża - Sparta Augustów 3:0 (0:0)
Panorama Mielnik - Jagiellonia II Białystok 1:2 (1:2)
Włókniarz Białystok - Warmia Grajewo 0:4 (0:1)
Sokół Sokółka - KS Stawiski 2:1 (1:0)
Pogoń Łapy - Cresovia Siemiatycze 7:0 (3:0)
Pomorzanka Sejny - Supraślanka Supraśl 1:1 (0:0)
Orzeł Kolno - LZS Narewka 0:2 (0:1)

kolejka 5 1/2 września

Warmia Grajewo - Orzeł Kolno 2:0 (1:0)
Sokół Sokółka - Pogoń Łapy 1:0 (1:0)
Jagiellonia II Białystok - Pomorzanka Sejny 5:0 (2:0)
Olimpia Zambrów - Włókniarz Białystok 9:1 (6:0)
Sparta Augustów - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (2:1)
Cresovia Siemiatycze - ŁKS Łomża 0:2 (0:2)
KS Stawiski - Supraślanka Supraśl 0:2 (0:1)
LZS Narewka - Panorama Mielnik 0:0

kolejka 6 - 8/9 września

ŁKS Łomża - Sokół Sokółka 3:2 (2:2)
Włókniarz Białystok - Sparta Augustów 2:2 (2:1)
KS Stawiski - Pogoń Łapy 0:2 (0:1)
Orzeł Kolno - Olimpia Zambrów 0:4 (0:1)
Ruch Wysokie Mazowieckie - Cresovia Siemiatycze 8:0 (5:0)
Panorama Mielnik - Warmia Grajewo 1:3 (0:1)
Pomorzanka Sejny - LZS Narewka 0:3 (0:3)
Supraslana Suprasl - Jagiellonia II Białystok 4:0 (0:0)

kolejka 7 - 12 września

Warmia Grajewo - Pomorzanka Sejny 5:2 (2:1)
Jagiellonia II Białystok - KS Stawiski 5:0 (2:0)
LZS Narewka - Supraślanka Supraślanka 1:1 (1:0)
Olimpia Zambrów - Panorama Mielnik 4:0 (0:0)
Sparta Augustów - Orzeł Kolno 2:0 (1:0)
Cresovia Siemiatycze - Włókniarz Białystok 1:0 (0:0)
Sokół Sokółka - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0
Pogoń Łpay - ŁKS Łomża 3:1 (2:1)

kolejka 8 - 15/16 września

Ruch Wysokie Mazowieckie - Pogoń Łapy 0:1
Panorama Mielnik - Sparta Augustów 0:0
Supraślanka Supraśl - Warmia Grajewo 2:3
Orzeł Kolno - Cresovia Siemiatycze 5:1
Jagiellonia II Białystok - LZS Narewka 1:0
Włókniarz Białystok - Sokół Sokółka 1:3
Pomorzanka Sejny - Olimpia Zambrów 2:5
KS Stawiski - ŁKS Łomża 0:7

kolejka 9 - 22/23 września

Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok 0:0
Olimpia Zambrów - Supraślanka Supraśl 2:3 (1:2)
Sokół Sokółka - Orzeł Kolno 2:0 (1:0)
ŁKS Łomża - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:2 (1:0)
Sparta Augustów - Pomorzanka Sejny 4:1 (0:0)
LZS Narewka - KS Stawiski 5:0 (3:0)
Cresovia Siemiatycze - Panorama Mielnik 1:2 (0:1)
Pogoń Łapy - Włókniarz Białystok 1:2 (1:1)

kolejka 10 - 29/30 września

Panorama Mielnik - Sokół Sokółka 2:2 (2:1)
Supraślanka Supraśl - Sparta Augustów 6:1 (4:1)
KS Stawiski - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 (0:0)
Orzeł Kolno - Pogoń Łapy 2:0 (1:0)
Pomorzanka Sejny - Cresovia Siemiatycze 4:0
Jagiellonia II Białystok - Olimpia Zambrów 2:3 (0:2)
LZS Narewka - Warmia Grajewo 0:0
Włókniarz Białystok - ŁKS Łomża 2:6 (1:3)

kolejka 11 - 6/7 października

Warmia Grajewo - KS Stawiski 3:0
ŁKS Łomża - Orzeł Kolno 4:1
Olimpia Zambrów - LZS Narewka 2:1
Ruch Wysokie Mazowieckie - Włókniarz Białystok 0:1
Sokół Sokółka - Pomorzanka Sejny 3:1
Sparta Augustów - Jagiellonia II Białystok 0:0
Cresovia Siemiatycze - Supraślanka Supraśl 0:4
Pogoń Łapy - Panorama Mielnik 3:0

kolejka 12 - 13/14 października

Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów 0:0
LZS Narewka - Sparta Augustów 0:1 (0:1)
Pomorzanka Sejny - Pogoń Łapy 1:0 (1:0)
KS Stawiski - Włókniarz Białystok 2:1 (1:0)
Jagiellonia II Białystok - Cresovia Siemiatycze 10:0 (6:0)
Orzeł Kolno - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:5 (1:2)
Panorama Mielnik - ŁKS Łomża 2:3(1:0)
Supraslana Supraśl - Sokół Sokółka 2:1 (0:0)

kolejka 13 - 17 października

ŁKS Łomża - Pomorzanka Sejny 5:1 (3:1)
Ruch Wysokie Mazowieckie - Panorama Mielnik 4:1 (1:1)
Włókniarz Białystok - Orzeł Kolno 2:2 (1:0)
Olimpia Zambrów - KS Stawiski 3:0 (3:0)
Sparta Augustów - Warmia Grajewo 0:2 (0:1)
Cresovia Siemiatycze - LZS Narewka 0:3 (0:1)
Sokół Sokółka - Jagiellonia II Białystok 2:1 (1:1)
Pogoń Łapy - Supraślanka SupraślL 1:1 (1:0)

kolejka 14 - 20/21 października 2001

Warmia Grajewo - Cresovia Siemiatycze 10:0
Supraślanka Supraśl - ŁKS Łomża 0:0
KS Stawiski - Orzeł Kolno 0:1
Jagiellonia II Białystok - Pogoń Łapy 7:0
LZS Narewka - Sokół Sokółka 3:3
Olimpia Zambrów - Sparta Augustów 4:1
Panorama Mielnik - Włókniarz Białystok 1:2
Pomorzanka Sejny - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0

kolejka 15 - 27/28 października 2001

Cresovia Siemiatycze - Olimpia Zambrów 1:5
Orzeł Kolno - Panorama Mielnik 4:1
Sokół Sokółka - Warmia Grajewo 1:1
ŁKS Łomża - Jagiellonia II Białystok 2:2
Ruch Wysokie Mazowieckie - Supraślanka Supraśl 3:2
Włókniarz Białystok - Pomorzanka Sejny 6:0
Sparta Augustów - KS Stawiski 0:0
Pogoń Łapy - LZS Narewka 1:3

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę