Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

C.T.Group w „Jaka to melodia?”

Łomżyńscy tancerze breakdance z ekipy C.T.Group, zdobywając Mistrzostwo Europy w 2013 roku, zyskali dużą sympatię i popularność w całej Polsce. O ich sukcesach dowiedzieli się również producenci programu „Jaka to melodia?”, którzy zaprosili grupę na nagranie odcinka specjalnego programu TVP.

Podopieczni Marka Kisiela prezentowali choreografię do utworu Czesława Niemena „Baw się w ciuciubabkę”. Planowana emisja programu z udziałem łomżyńskiej ekipy C.T.Group nastąpi w maju.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Marek Kisiel twórca C.T.Group.
Foto: Rober Janowski prowadzący „Jaka to melodia?” i C.T.Group

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę