Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Zambrów. Początek procesu ws. seksafery

Przy drzwiach zamkniętych rozpoczął się w czwartek (20.03) w Zambrowie proces w sprawie płatnego seksu z nieletnimi. O wyłączenie jawności postępowania wystąpiły zgodnie obie strony. Oskarżonym jest 47-letni lekarz z Zambrowa, który - zdaniem prokuratora - kilkakrotnie wykorzystał dwie wychowanki placówki opiekuńczej, płacąc im za to każdorazowo od 50 do 250 zł.

To pierwsza rozprawa w sprawie nazywanej "seksaferą zambrowską". Dotychczas zarzuty seksualnego wykorzystywania za pieniądze dwóch dziewcząt, które nie miały ukończonych 18 lat, usłyszało 8 mężczyzn. Najmłodszy nie miał 30 lat, najstarszy dobiega 60-tki.

W sprawę zamieszani są także dwaj policjanci, którzy po postawieniu im zarzutów stracili pracę, i trzech lokalnych przedsiębiorców. Do Sądu Rejonowego w Łomży trafił już akt oskarżenia przeciwko czterem z nich, jednak nie wyznaczono jeszcze terminu rozprawy. (

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę