Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Z wizytą na Międzynarodowych Targach ITB w Berlinie

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4 w Łomży, w której działa m.in. technikum hotelarstwa, przyglądali się jak prezentuje się baraż turystyczna na Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie. To największa i najbardziej prestiżowa tego typu impreza w Europie. W tym roku zaprezentowało się na niej ponad 10 tysięcy wystawców z 189 krajów, w tym z Polski.

Jak przekazują organizatorzy edukacyjnego wyjazdu uczniowie ze szkoły „na Zielonej” mieli okazję zapoznać się ze sztuką prezentacji i promocji produktów branżowych oraz niezwykle bogatą ofertą turystyczną z całego świata. Prezentacje multimedialne w najnowszych technologiach, stoiska państw, regionów czy biur turystycznych z różnych kontynentów z barwnymi katalogami, pokazy kulinarne potraw i degustacje wzbogacone występami muzycznymi przyciągały uwagę wszystkich zwiedzających. 
Uczniowie łomżyńskiej szkoły poza możliwością przyglądania się jak promują się najlepsi w branży turystycznej, wyjazd do Berlina połączyli także ze zwiedzaniem miasta. Byli  przy wizytówce  Berlina - Bramie Brandenburskiej, ale także w gmachu opery, na Uniwersytecie Humboldta, monumentalnej katedrze - Berliner Dom z nekropolią Hohenzollernów, czy przy fragmentach muru berlińskiego. 
Osobnym turystycznym punktem programu był relaks na terenie Tropical Islands. To zbudowana pod Berlinem hala, która sama jest największą konstrukcją samonośną na świecie - ma 360 metrów długości, 210 metrów szerokości i 107 metrów wysokości, ale najciekawsze jest w jej wnętrzu. Odtworzono tam klimat niemalże prawdziwej tropikalnej wyspy – jest wioska tropikalna, las tropikalny z tysiącami roślin różnych gatunków, woda z temperaturą 28 stopni i 200-metrowa plaża! 
Czterodniowa wycieczka do Berlina miała uczniom szkoły z Zielonej pokazać alternatywne i wartościowe formy spędzania czasu wolnego. Odbyła się w ramach realizacji w szkole projektu edukacyjnego „Dbając o zdrowie – aktywnie spędzam czas” oraz wsparciu finansowemu Urzędu Miasta w Łomży. Odbyła się od opieką: Bogusławy Romanowskiej, Elżbiety Wiśniewskiej, Katarzyny Więsak oraz Waldemara Cwaliny.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę