Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pierwsza Łomżyńska Gala Biznesu

Miastu brakuje strategii rozwoju - podkreślali uczestnicy pierwszej Łomżyńskiej Gali Biznesu. W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu przedsiębiorców. Wielu z nich prezentowało również oferty swoich firm.

Promocja jest jednym z celów zorganizowania gali, ponieważ często lokalni przedsiębiorcy szukają firm spoza miasta. Jak zauważyła jedna z organizatorek spotkania, Monika Orłowska, wszystko dlatego, że nie znają oferty lokalnych firm. Ale jak zaznaczył przedsiębiorca i prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Maciej Zajkowski, bez wsparcia samorządu właściciele firm mają utrudnione zadanie. Według niego problemem jest brak strategii gospodarczej miasta i promocji. Poza tym coraz więcej młodych ludzi wyjeżdża z Łomży, co również nie pozwala myśleć optymistycznie o przyszłości miasta.

Uczestnicy gali mogli też wziąć udział w spotkaniach, które nie były związane z tematyką biznesową. Paniom doradzały specjalistki od wizażu i kosmetologii, a panowie spotkali się na turnieju strzeleckim.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę