Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prymusi z „jedynki”

Średnia ocen, co najmniej 5,0 i wzorowe zachowanie to konieczne wymogi aby zostać prymusem w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Łomży. W szkole od 2000 roku przyznawane tytuły „Prymusów”, a nazwiska kolejnych nagrodzonych dopisywane są do długiej już listy w szkolnej gablocie. W tym roku takich prymusów jest 25. Właśnie zostali uhonorowani nagrodami i dyplomami, a ich rodzicom wręczono listy gratulacyjne.

- Młody człowiek wspomagany przez nauczycieli i rodziców może osiągnąć bardzo wiele, cieszyć siebie i najbliższych swoimi sukcesami – mówiła podczas szkolnej uroczystości Teresa Kurpiewska, dyrektor gimnazjum. 
Prymusów z „jedynki” cechuje ciekawość poznawcza i motywacja twórcza. Efekty ich aktywności i kreatywności można podziwiać podczas wielu uroczystości szkolnych jakich jak choćby wręczenie „Prymusów”.
Uroczystość uświetniła inscenizacja pod hasłem: „Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń. Kluczem do sukcesu jest ich realizacja”, podczas której uczniowie zaprezentowali fragment „Stowarzyszenia umarłych poetów”. 
W tym roku tytuł Prymusa 2014 w PG 1 otrzymali: Eryk Mroczko, Emilia Kurpiewska, Joanna Moczarska, Aleksandra Zalewska, Kamila Maria Koszykowska, Magdalena Chodnicka, Jakub Duda, Mateusz Dudziński, Magdalena Kalska, Klaudia Kownacka, Aleksandra Sobocińska, Julia Baczewska, Natalia Baczewska, Paulina Chrzanowska, Jakub Dmuchowski, Ewa Grądzka, Zofia Horoszko, Paulina Just, Alicja Michalska, Marika Mocarska, Eliza Modzelewska, Pamela Olender, Patryk Pisarski, Magda Przestrzelska, Adrianna Tarnacka.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę