Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uczelniana pomoc w znalezieniu pracy na Kostaryce

Wyższa Szkoła Agrobiznesu z Łomży pomaga studentom znaleźć pracę na Kostaryce. Dzięki temu mogą w czasie wakacji zarobić np. na samodzielne utrzymanie się w czasie studiów. Uczelnia współpracuje z firmą, która pomaga znaleźć legalne zajęcie m.in. przy pracach porządkowych - mówi specjalista ds. rekrutacji Seweryn Leszczyński.

Na Kostaryce pracę znajdzie kilkudziesięciu studentów. Umowy podpisują w Polsce, mają zagwarantowane ubezpieczenie, transport i bezpłatne zakwaterowanie.

Studenci mówią, że podczas takiego wyjazdu można np. nauczyć się języka obcego. Ale najważniejsza jest możliwość zarobienia pieniędzy większych niż w kraju.

Wyższa Szkoła Agrobiznesu co roku pomaga znaleźć wakacyjną pracę ok. 150 swoim studentom.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę