Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Przedszkole Niepubliczne Nutka zaprasza!

Wybór właściwego przedszkola często spędza rodzicom sen z powiek. Jednak od 1 marca podjęcie odpowiedniej decyzji będzie już znacznie łatwiejsze, dzięki nowo powstałemu niepublicznemu przedszkolu Nutka. Prowadzona przez specjalistów placówka oferuje bowiem bardzo bogaty program zajęć dla maluchów, w tym wiele takich, które nie są prowadzone w innych łomżyńskich przedszkolach. Będą też prowadzone specjalistyczne zajęcia terapeutyczne dla dzieci dotkniętych autyzmem. Wszystkie zajęcia dodatkowe i terapeutyczne będą całkowicie bezpłatne, w ramach comiesięcznej – wyjątkowo konkurencyjnej – opłaty za przedszkole. Dlatego jeśli zależy ci na tym, by twoje dziecko rozwijało się w optymalnych warunkach i jak najbardziej efektywnie spędzało czas w przedszkolu – dzwoń już teraz, bo decyduje kolejność zgłoszeń!

– Jako Fundacja DR OTIS od 1 marca będziemy prowadzić nowe przedszkole niepubliczne – mówi Robert Zwierzyński. – Znajduje się ono na ul. Sybiraków 20/4A – przejęliśmy pomieszczenia po przedszkolu poprzednio tam istniejącym. Nasza Fundacja zajmuje się szeroko zakrojoną edukacją i pracą z dziećmi. Specjalizujemy się w dogoterapii, ale prowadzimy też szereg innych zajęć, jak: muzykoterapia, terapia zajęciowa, rehabilitacja, zajęcia wspomagające rozwój i edukację dzieci w placówkach przedszkolnych na terenie Łomży, zajęcia w poradni dla dzieci z autyzmem, bibliotece dla dzieci czy podczas imprez edukacyjnych w Galerii Veneda.
Planowane są dwie grupy: zwykła, w której będzie 18 miejsc i terapeutyczna, dla maksymalnie czworga dzieci. Do pierwszej mogą zapisywać się wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, które, obok typowych zajęć edukacyjnych i zabaw, będą miały rytmikę, , dogoterapię w zakresie zajęć edukacyjnych z psem – przesympatyczną Nutą, zajęcia ruchowe, w tym korekcyjne i profilaktyczne – niwelujące wady postawy, prowadzone przez specjalistę rehabilitanta.
Grupa druga adresowana jest do dzieci dotkniętych autyzmem i jest to pierwsza, poza oddziałami integracyjnymi, tego typu inicjatywa przedszkolna w Łomży, bazująca na indywidualnym podejściu do każdego malucha.
– Grupę terapeutyczną tworzymy z myślą o dzieciach niepełnosprawnych, głównie dotkniętych autyzmem i niepełnosprawnością sprzężoną – wyjaśnia Robert Zwierzyński.
– W jej ramach będą, w zależności od indywidualnych potrzeb każdego dziecka, terapia zajęciowa, zajęcia logopedyczne, dogoterapia, muzykoterapia, ćwiczenia rehabilitacyjne i wspierające ich rozwój zajęcia terapeutyczne, oraz zajęcia z integracji sensorycznej. Terapia będzie całkowicie za darmo, w ramach opłaty za przedszkole, która wynosi obecnie 350 zł miesięcznie.
Wszystkie zajęcia dodatkowe i terapeutyczne będą bezpłatne, jedyna opłata jaką ponosić będą rodzice to 350 zł na miesiąc, z wliczonym wyżywieniem – są to koszty porównywalne z cennikami w przedszkolach publicznych działających na terenie Łomży. Przedszkole Nutka będzie nie tylko wyjątkowo przyjazne dla uczęszczających do niego dzieci, ale też bardzo bezpieczne, z racji zainstalowania monitoringu, do którego dostęp będą mieli też rodzice.

Wszelkie informacje dotyczące szczegółów zajęć, programów edukacyjnych i terapeutycznych, można uzyskać u Doroty i Roberta Zwierzyńskich:

Fundacja DR OTIS
Tel 664679560
Email: fundacja.drotis@gmail.com
www.facebook.com/drotisfundacja

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę