Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dobrze rozpoczęty sezon

Tancerze break dance i hip hop dance z Łomży świetnie zaprezentowali się podczas rozgrywanych w weekend w Giżycku Międzynarodowych Zawodów Street Dance „Step To The Beat”. Przy silnej konkurencji łomżanki zdobyły w sumie cztery medale w tym dwa złote.

W tanecznych zawodach w Gizycku rywalizowali Rosjanie, Łotysze i Polacy z Olsztyna, Białegostoku, Warszawy, Kętrzyna, Mrągowa, Gdańska, Pisza, Słupska, Giżycka oraz Łomży.
Pierwszego dnia odbyły się kategorie Break Dance, podczas których nasza łomżynianka Anna Sobocińska z C.T.Group, startując w B-girl battle, pokonała wszystkie rywalki i zajęła pierwsze miejsce.
Drugiego dnia odbyły się kategorie Hip Hop Dance, w których udział wzięli podopieczni Studia Tańca B.K.Step. Oni również sklasyfikowali zostali wysoko. W kategorii 2 vs 2 do lat 14-stu pierwsze miejsce zdobyły Wiktoria WIKI Kosmowska i Natalia NAĆKA Kisiel, a trzecie miejsce Zuzanna Jurkiewicz i Dominika Steczkowska. 
Poza tym w kategorii formacje do lat 14-stu drugie miejsce zajęła łomżyńska grupa B.K.Teamki.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę