Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Sylwestrowy raport

Według podlaskich strażaków noc sylwestrowa w regionie przebiegła spokojnie. Odnotowali tylko dwa zgłoszenia związane z odpalaniem petard w wyniku których ucierpieli ludzie. Oba były w powiecie augustowskim. Przed północą w Augustowie wybuch petardy zranił w nogę 17-letnią dziewczynę. Z kolei po północy do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Sztabinie zgłosiła się 50-letnia kobieta. Od wybuchu materiałów pirotechnicznych miała poparzone plecy. Strażacy musieli założyć jej opatrunek i oddać pod opiekę lekarzy.

Z kolei w Rybołach pomocy potrzebował pies. Zwierzę, kilka minut po północy prawdopodobnie wystraszone hukiem petard próbowało przebiec przez ogrodzenie domu. Wtedy zakleszczyło się między ścianą budynku i bramą ogrodzenia. Do jego uwolonienia trzeba było użyć sprzętu hydraulicznego.

Po za tym w trakcie nocy od wybuchających petard zapaliło się kilka drzewek w przydomowych ogródkach i pojemnik na odzież używaną.

Ponadto już nad ranem strażacy w Białymstoku dostali wezwanie o pożarze w kamienicy przy ulicy Waryńskiego. W jego wyniku ucierpieli 54-letnia kobieta i 53-letni mężczyzna, którymi musieli zaopiekować się lekarze pogotowia ratunkowego. Pozostałych 5 lokatorów kamienicy trzeba było ewakuować. Po ugaszeniu pożaru i oddymieniu budynku lokatorzy wrócili do mieszkań.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę