Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Piłkarska liga później?

We wtorek Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ma zdecydować o przesunięciu inauguracji wiosennej rundy rozgrywek III ligi piłki nożnej. Powodem takiej decyzji ma być przedłużająca się zima. Boiska piłkarskie nie nadają się do gry. Przekonali się o tym m.in. piłkarze ŁKS-u którzy na własnym boisku rozegrali tylko jeden z trzech zaplanowanych tu meczy kontrolnych.

Przesunięcie pierwszej kolejki wiosennej ligi jest niemal pewne. Właśnie po to zbiera się we wtorek w Warszawie Prezydium Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Ciągle padający śnieg i utrzymujący się kilkustopniowy mróz, nie tylko w opinii piłkarzy i działaczy sportowych, skutecznie uniemożliwiają prowadzenie rozgrywek ligowych. Podjęcie przez MZPN decyzji o odwołaniu pierwszej kolejki spotkań zaplanowanej na 12 i 13 marca jest zatem tylko kwestią formalną.
W sobotę 12 marca ŁKS Łomża miał zagrać na wyjeździe z Unią Skierniewice. Tydzień później zaplanowany jest mecz w Łomży z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie - czy do tego dojdzie? – nie wiadomo. Dziś boisko przy ulicy Zjazd do gry nie nadaje się. Działacze Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej zapowiadają, że na bieżąco śledzić będą pogodę i jeśli nie będzie poprawy, to w kolejnych tygodniach mogą być odwołane także następne kolejki ligowe.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę