Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Źródło: www.lks.lomza.tk

Rafał Bałecki w ŁKS-ie!

Rafał Bałecki, który ostatnie dwa i pół roku spędził w RKS-ie Radomsko będzie piłkarzem ŁKS-u Łomża. Decyzja o podpisaniu kontraktu z 24-letnim zawodnikiem zapadła ostatecznie po spotkaniu sparingowym w Łomży, w którym łomżanie podejmowali Warmię Grajewo.

Nowy nabytek Łomżyńskiego Klubu Sportowego urodził się 23 września 1980 roku w Piotrkowie Trybunalskim, ma 178 cm wzrostu i waży 72 kg. Piłkarz ten jest wychowankiem RKS-u Radomsko z którego to właśnie został pozyskany do łomżyńskiej drużyny. W całej swojej karierze piłkarskiej występował jeszcze m.in. w zespołach Omegi Kleszczów oraz Warty Działoszyn.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę