Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Podopieczni Studia Tańca B.K.Step triumfują w Ostrowi Mazowieckiej

Główne zdjęcie
Skrecz

Dwa pierwsze miejsca i jedno drugie za zajęli podopieczni Marka Kisiela ze Studia Tańca B.K.Step działającego przy Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży, podczas rozgrywanego wczoraj po raz 13. Ogólnopolskiego Festiwal Tańca „Wirujący Krąg”. W Ostrowi Mazowieckiej rywalizowały formacje taneczne m.in. z Warszawy, Białegostoku, Suwałk, Wyszkowa i Łomży.

BKTeamki
BKTeamki
Recklesses
Recklesses

Z łomżan na najwyższym podium znaleźli się  B.K. Teamki - formacja, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii taniec nowoczesny do lat 11, oraz  Skrecz - w kategorii taniec nowoczesny powyżej 15 lat. Drugie miejsce w kategorii taniec nowoczesny 12-15 lat przypadło łomżyńskiej formacji Recklesses.
- Dla tancerzy Recklesses oraz większości z grupy B.K.Teamki był to debiut na scenie ogólnopolskiej, ale starannie przygotowane zespoły, pomimo stresu jaki im towarzyszył perfekcyjnie wykonali swoje choreografie – podał MDK-DŚT. 
Do udziału w zawodach tancerze przygotowani zostali przez: Marka Kisiela, Krystiana Pielocha oraz Adriannę Rajkowską.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę