Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Zambrów Policyjna seksafera

Zarzuty korzystania z płatnego seksu z nieletnimi usłyszeli dwaj - byli już - funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. W czerwcu komendant wojewódzki policji złożył do prokuratury zawiadomienie, że dwaj jego podwładni z Zambrowa być może korzystali z usług seksualnych wychowanek placówki opiekuńczo - wychowawczej. Po kilkumiesięcznym dochodzeniu prowadzący postępowanie prokuratorzy w Łomży postawili im zarzuty.

Za doprowadzenie dwóch nieletnich dziewczyn do świadczenia usług seksualnych za pieniądze każdemu z nich grozi od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni zostali także wydaleni ze służby w policji, ale odwołują się od tej decyzji.

Jak mówi Prokurator Rejonowy w Łomży Dariusz Błażejczyk, postawienie tych zarzutów nie kończy postępowania w sprawie - ma ona charakter rozwojowy. Prokuratura sprawdza też czy byli funkcjonariusze byli jedynymi mężczyznami korzystającymi z płatnego seksu z nieletnimi.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę