Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pomoc dla młodych bezrobotnych

Będą dodatkowe pieniądze na pomoc dla młodych bezrobotnych. Urzędy Pracy w Łomży, Kolnie i Zambrowie otrzymają ponad milion siedemset tysięcy złotych. Pieniądze te mają być przeznaczone na staże i pochodzą ze środków unijnych. 700 tysięcy trafi do Łomży, pozostałe do Kolna i Zambrowa.

Taki podział wynikał z liczby bezrobotnych w tych powiatach - powiedziała rzecznik prasowy Powiatowego Urzędu Pracy w Łomży, Hanna Huszcza. Dzięki funduszom, które otrzymają trzy Urzędy Pracy prawie 200 osób będzie mogło skorzystać z półrocznych staży.

Preferowane będą firmy, które zajmują się ekologią i utylizacją odpadów, oraz osoby bezrobotne, które nie ukończyły 30 lat. Firmy i osoby bezrobotne, które chcą wziąć udział w tym projekcie mogą zgłaszać się do Urzędów Pracy w Łomży, Kolnie i Zambrowie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę