Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Policyjne dochodzenie w sprawie rozpylonego gazu

Kolneńscy policjanci ustalają jaka substancja została rozpylona we wtorek(17.09) w Liceum Ogólnokształcącym. Fiolkę, która mogła ją zawierać przekazał mundurowym jeden z uczniów. Jak twierdził - ktoś podrzucił mu ją do kurtki. Teraz zawartość fiolki, a także materiały zebrane w szkole są badane przez specjalistyczne laboratorium.

W wyniku rozpylenia w szkole nieznanej jeszcze substancji 42 osoby trafiły do szpitala. We wtorek wieczorem na własne życzenie 6 osób wypisało się do domów. W środę, przed południem szpital opuszczą kolejne 34 osoby. Dwie pozostaną na obserwacji, bo jak powiedziały, źle się czują.

Policjanci przesłuchują uczniów, a także pracowników szkoły. W ustaleniu sprawcy lub sprawców może również pomóc szkolny monitoring. Osobom, które rozpyliły niebezpieczną substancję w szkole grozi nawet do 3 lat więzienia, zostaną również obciążeni kosztami akcji ratunkowej.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę