Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Śmiertelny wypadek na trasie Łomża - Grajewo

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 61 Łomża - Grajewo. W pobliżu miejscowości Zabiele doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca osobowego audi zjechał nagle na lewy pas jezdni wprost pod nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy. 56-letni mężczyzna, który kierował osobowym autem zginął na miejscu.


Droga jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy przez Stawiski, Kolno, Świdry i Augustów. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę