Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

W Wilnie raz gorzej raz lepiej

ŁKS Łomża przebywający na trzydniowym wyjeździe na Litwie dwukrotnie zmierzył się już z FC Vilnius. Jak podaje serwis lkslomza.tk w pierwszym meczu łomżanie wysoko ulegli Litwinom 6 do 1. Honorową bramkę dla ŁKS-u w tym zdobył Grzgorz Zawłocki. Drugie spotkanie było już znacznie lepsze dla naszej jedenastki. Łomżanie pokonali FC Vilnius 3 do 2.

W drugim spotkaniu bramki dla ŁKS Łomża zdobyli Rafał Boguski (dwa gole) oraz Łukasz Tyczkowski. W pewnym momencie jedenastaka Łomżyńskiego Klubu Sportowego prowadziła już 3-0, aby stracić dwie bramki.
Bardzo dobrze w tym meczu zaprezentował sie nasz bramkarza Kamil Ulman, który obronił rzut karny.
W opinii trenera Tadeusza Gaszyńskiego w tym meczu jego podopieczni mogli strzelić dwa razy tyle bramek. - "Wciąż szukamy optymalnego ustawienia - dodaje trener ŁKS-u. - Te sparingi uwidoczniły nasze braki. Musimy popracować nad szybkością, skutecznością i dokładnością podań, których brakowało zwłaszcza w pierwszym meczu z Litwinami." - mówił Gaszyński dla Gazety Wyborczej.

Przypomnijmy łomżanie na Litwie mieli spędzić trzy dni spotykając się na meczach kontrolnych z ósmym zespołem litewskiej pierwszej ligi FC Vilnius. Po raz pierwszy łomżanie w Wilnie zagrali na sztucznej nawierzchni.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę