Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Nabór uzupełniający w szkołach

Dziś rozpoczyna się nabór uzupełniający w szkołach ponadgimnazjalnych Łomży. Absolwenci gimnazjów którzy, ze względu na zbyt słabe wyniki, nie znaleźli się na listach przyjętych do wymarzonych liceów mogą jeszcze wybierać inne szkoły. Wolne miejsca są przede wszystkim miejskich technikach i zawodówkach, ale są jeszcze także braki w niektórych liceach.

Jeśli absolwentowi gimnazjum nie udało się dostać do żadnej z wybranych wcześniej szkół  musi teraz wybrać klasę w szkole, w której są jeszcze wolne miejsca. Takich w Łomży jest jeszcze ponad 200. Przede wszystkim uczniów brakuje w miejskich technikach i zawodówkach, ale są jeszcze także braki w niektórych liceach publicznych i niepublicznych. W miejskich liceach III, IV i VI jest w sumie jeszcze 15 miejsc wolnych, a liceach niepublicznych: Akademickim Liceum Ogólnokształcącym (przy WSA) i Akademickim Państwowym Liceum Ogólnokształcącym (przy PWSIiP) łącznie 25. 
Wolne miejsca są praktycznie we wszystkich działających w mieście technikach. Listę wolnych miejsc w poszczególnych klasach można znaleźć w internecie w serwisie https://nabor.progman.pl/infolomza/

Podanie o przyjęcie do szkoły w wersji papierowej, wypełnione tradycyjnie wraz z kompletem oryginalnych dokumentów, trzeba dostarczyć do środy 10 lipca do godz. 12. W tym wypadku jednak szybkość ma znaczenie. Jutro o godz. 15:00 dyrektorzy mają ogłosić ostateczne listy przyjętych do szkoły ponadgimnazjalnej.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę