Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Przedstawiciele podlaskiej służby zdrowia kontynuują głodówkę

Jutro protestujący w Białymstoku członkowie Podlaskiej Federacji Związków Zawodowych Pracowników Ochrony Zdrowia zdecydują czy kontynuować głodówkę. Na razie są zadowoleni z odrzucenia przez Sejm ustawy o pomocy publicznej i restrukturyzacji ZOZ-ów. Przeciwko projektowi Ministerstwa Zdrowia głosowało 208 posłów, za ustawą - 196. Przewodniczący Podlaskiej Federacji Związków Zawodowych Pracowników Ochrony Zdrowia - Eugeniusz Muszyc - mówi, że protestujący nie będą podejmować pochopnych decyzji. Wyjaśnił, że muszą się najpierw skonsultować z innymi osobami w kraju, które popierają ich działania i dlatego do jutra na pewno protest będzie kontynuowany".


Dalsze decyzje w sprawie protestu zapadna jutro przed południem.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę