Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łagodniejsza kara dla „Generała”

Wyrok jest zasadny, ale kara będzie łagodniejsza. Decyzją Sądu Apelacyjnego w Białymstoku Sławomir W. pseudonim „Generał” spędzi w wiezieniu nie 4, ale 2 lata i 8 miesięcy. Sprawa dotyczyła zlecenia przez „Generała” zabójstwa jego konkurenta w przestępczym półświatku - Roberta S. pseudonim „Szudraś”.

W ostatnich latach Sławomir W. kilkakrotnie stawał przed sądem z różnymi zarzutami i o ile łomżyński sąd wydawał wyroki skazujące, to np. rozprawa w Ostrołęce, kiedy to odpowiadał m.in. za kierowanie grupą przestępczą, skończyła się uniewinnieniem wraz z pozostałymi współoskarżonymi.

Jeszcze w tym roku do sądu trafi kolejny akt oskarżenia przeciwko Sławomirowi W. Tym razem prokuratura zarzuca mu kierowanie grupą sutenerów w Zambrowie w latach 2010 - 2011 i czerpanie korzyści z nierządu.

Prawdopodobnie na rozprawy będzie dowożony już z zakładu karnego, w którym odsiadywać będzie wyrok za zlecenie zabójstwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę