Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Bliźniacy ukrywani przez 5 lat

Małżeństwo z Łomży przez 5 lat ukrywało dwóch synów - bliźniaków. Para mieszka w Łomży od kilku lat bez zameldowania. Oficjalnie rodzice przyznawali się tylko do trójki innych dzieci. O tym, że w mieszkaniu przetrzymują, w izolacji od świata, jeszcze dwójkę, poinformowała ich kuzynka, która przyjechała na rodzinną uroczystość.

Chłopcy, którymi od razu zainteresowała się pomoc społeczna, nie potrafią płynnie mówić, nadal korzystają z pieluch, a na obce osoby reagują strachem i ucieczką. Z książeczek zdrowia wynika też, że nigdy nie mieli kontaktu z lekarzem i nie byli szczepieni.

Za zgodą matki chłopcy trafili do ośrodka opiekuńczego, a o ich dalszych losach zadecyduje sąd rodzinny. Normalna z pozoru rodzina przeniosła się do Łomży około 8 lat temu - przez cały ten czas nie zwracała się ani razu o pomoc społeczną, nie miała też kontaktu z policją.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę