Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pojechali na przygodę życia

Główne zdjęcie
Jakub Zysk wśród kolegów z klasy

Uczniowie klasy Ic i IIc z Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży pojechali do Warszawy na spotkanie z premierem Donaldem Tuskiem. Dwudniowa wycieczka, w trakcie której uczniowie z „siódemki” zwiedzą Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik i Kancelarię Premiera w całości finansowana jest przez rząd. - Pierwszy raz w historii naszej szkoły uczniowie spotkają się z premierem – mówiła tuż przed wyjazdem podekscytowana Halina Szeligowska, dyrektorka szkoły. - Dla mnie to też przygoda życia.

SP 7
SP 7

Szkolną wycieczkę „załatwił” uczeń drugiej klasy tej szkoły Jakub Zysk, który kilka tygodni temu zaprosił premiera na wieczór patriotyczny do szkoły. Niestety, premier nie mógł skorzystać z zaproszenia, ale w zamian zaprosił Jakuba i jego kolegów do Warszawy. 
- Będzie mi naprawdę niezmiernie miło spotkać się z Wami w Kancelarii Premiera – napisał Donald Tusk w liście do Jakuba zapraszając go i całą klasę do Warszawy na 31 maja. - Wasz pobyt w stolicy mógłby potrwać do l czerwca: w ogrodach Kancelarii odbędzie się wtedy rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka, na którym na pewno będziecie się świetnie bawić. 

I właśnie z tego zaproszenia dzieci skorzystały. Na „przygodę życia” pojechało 56 uczniów klasy Ic i II c z „siódemki” wraz z wychowawczyniami Bożeną Wachowską i Ewą Sawicką, dyrektorką Haliną Szeligowską, wicedyrekotrką Iwoną Cichowicz i kilkoma rodzicami. W Warszawie bazą dla dzieci z Łomży będzie rządowy hotel Parkowa, przy ulicy Belwederskiej, gdzie dziś wieczorem najprawdopodobniej dojdzie do bezpośredniego spotkania z premierem Donaldem Tuskiem. Wcześniej w planach jest zwiedzanie Stadionu Narodowego i wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Jutro około południa w planach wycieczki jest zwiedzanie Kancelarii Prezesa rady Ministrów i zabawa na Pikniku z okazji Dnia Dziecka w ogrodach Kancelarii.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę