Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Dzieci żyją nadzieją na „Kolorowe boisko”. Pomóżmy im - apeluje radny Kłys

Główne zdjęcie
fot. koloroweboiska.pl

Podstawówka z Podgórza zakwalifikowała się, jako jedna ze 133 szkół w Polsce, do konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”. Szkoła istnieje od 1936 roku, ale boisko z którego korzystają uczniowie – jak sami mówią - „z nazwy jest tylko boiskiem. Jest to, nic innego jak plac o wymiarach 35m X25 m zasypany piaskiem z domieszką gliny, po dużych opadach deszczu mamy przed szkołą niezłe „bajorko” . - Pomóżmy dzieciom zamienić „bajorko” na boisko wielofunkcyjne – apeluje na swoim blogu radny gminy Łomża Piotr Kłys i zachęca do głosowania na szkołę z Podgórza w internetowym konkursie „Kolorowe boisko”

koloroweboiska.pl
koloroweboiska.pl

Nagrodą główną w konkursie jest budowa lub modernizacja szkolnego boiska. Za zajęcie kolejnych miejsc laureaci otrzymają po 2 bramki pompowane o wymiarach 3 x 2 m, komplety piłek, zestawy do unihokeja, stoły do tenisa stołowego, komplety.
Konkurs przeznaczony jest dla szkół podstawowych z małych miejscowości, które nie mają boiska szkolnego lub posiadany przez nie obiekt jest w złym stanie technicznym. Internauci mogą głosować na swoich faworytów w terminie 23 maja – 23 czerwca br. oddając jeden głos dziennie.
Po tym terminie spośród dziesięciu szkół, które otrzymają największą liczbę głosów, jury wyłoni zwycięzcę oraz zdobywców II i III miejsca. Lista szkół nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana 28 czerwca.

Niech wygra Szkoła Podstawowa z Podgórza
- Pomóżmy dzieciom zamienić „bajorko” na boisko wielofunkcyjne. Nas to nic nie będzie kosztowało, a możemy przyczynić się do spełnienia dziecięcych marzeń - apeluje radny prosząc wszystkich nie tylko mieszkańców Podgórza o klikanie. - Wejdź na stronę Konkursu www.koloroweboiska.pl, zaloguj się (wejdź tu) i głosuj, głosuj, głosuj. Codziennie. 
Głównym sponsorem siódmej edycji konkursu „Kolorowe boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga” jest Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

zobacz blog radnego: Piotr Kłys: Moja strona prawdy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę